BURSA
0544 945 4587 - 224 452 2241
info@bursapireilaclama.net

Hakkımızda

Created with Sketch.

     Bursa pire ilaçlama firması olarak Bursa Nilüfer bölgesinde ev, ofis, hastane, okul, restoran, AVM, sinema, kafeterya ve ihtiyaç duyulan tüm mekanlarda, pirelere karşı Sağlık Bakanlığı İl Sağlık Müdürlüğü Halk Sağlığı Genel Müdürlüğü kural ve yönetmelikleri doğrultusunda pire için ilaçlama yapmaktayız. Pire ilaçlama konusunda kesin ve net çözümler sunmaktayız. Bursa pire ilaçlama firması olarak Bursa’nın her yerinde ilçeler dahil hizmet vermekteyiz.

VİZYONUMUZ:  Başta insan sağlığı olmak üzere hedef dışı canlıyı ve çevreyi korumak. Prensibimiz çerçevesinde,müşterimize kaliteli, periyodik, ekonomik ve kalıcı çözümler sunmak. Yaptığımız işin kalitesini sürekli iyileştirmenin gayreti ile rakiplerimize göre daima en iyi hizmeti vermektir,

MİSYONUMUZ: Günün gelişen teknolojik şartlarını benimseyerek ve uygulayarak işimizde geniş ufuk yaratmak. İleriye dönük düşüncelerle gelecekte daha iyi iş verimliliğini sağlayarak stratejimizi geliştirmektir.

KALİTE POLİTİKAMIZ:

  • Yasalar çerçevesinde.

  • Ulusal ve uluslararası standartlara uygun olarak.

  • En son teknolojiyi takip ederek.

  • Hatasız şekilde.

  • Güvenilirlik,Dürüstlük ve Tarafsızlık ilkelerine bağlı kalarak.

  • Verdiğimiz hizmetin kalitesini sürekli geliştirip iyileştirerek.

  • Müşterilerimizin isteklerini gerçekleştirmektir.

      Pire ilaçlama konusunda dünyada ve ülkemizdeki tüm yeniliklerin takipçisiyiz. Son teknoloji ve güncel bilgilerle hizmet veriyoruz. Pire ilaçlama konusunda uzman personelimiz sürekli göreve hazırdır.

     Yukarıda belirttiğimiz misyon ve vizyonlarımız doğrultusunda, kaliteden ödün vermeksizin çalışmalarımıza devam ediyoruz. Siz müşterilerimizin memnuniyeti başlıca hedefimizdir. Çünkü her mutlu müşteri yeni müşterilerin referansıdır düşüncesindeyiz. Bu sebeple kullandığımız gerek ilaç, gerek ekipmanlarımız son teknolojiye sahiptir. Hedefimiz %100 müşteri memnuniyetini sağlayabilmektir.

     Uğraşı verdiğimiz saha halk sağlığı olduğundan hiç bir hata ve ihmali kaldıramaz. Çok titiz, yasa ve yönetmeliklere uygun çalışma şekli ve ürünlerle çalışılması mecburidir. Firmamız pire ilaçlama konusunda 16 yılı aşkın tecrübesi ve ciddiyeti ile bunu kendine misyon edinmiştir. Tüm müşterilerimizden, kendi sağlıkları için isteğimiz, bu hizmeti alacakları firmayı iyi araştırmalarıdır. Daha önce bahsedildiği üzere, ilaçlama yapan firma yetkin değil ise faydası yerine büyük zararlara da yol açabilir. Sağlık bakanlığı Bursa İl Sağlık Müdürlüğü Halk Sağlığı Genel Müdürlüğü tarafından ilgili yönetmelikler belirlenmiş ve denetimler yapılmaktadır. Bu kurumların yetkisini almayan hiç bir firmayla çalışılmamasını önemle bildiririz. Firmamız bu yetkinliklere sahip ve eğitimli kadrosu ile siz müşterilerine hizmet vermekten daima gurur duymaktadır.

     Saygılarımızla.. 

Call Now ButtonHemen Aaryın